Sesja narzeczeńska w Zwierzyńcu - Gosia i Michał

Udostępnij tę historię:

Wiecie po czym można poznać zakochaną parę? Oni nie potrafią oderwać od siebie wzroku i wciąż się do siebie uśmiechają. Dokładnie tak było podczas sesji narzeczeńskiej Gosi i Michała.

Spotkaliśmy się w Zwierzyńcu. Stawy Echo i otaczający je las okazały się idealnym miejscem do ich sesji. Gosi i Michała nie trzeba było namawiać do uśmiechu i czułego uścisku. Dla nich to było coś zupełnie naturalnego. Zapach lasu i śpiew ptaków wprowadzały atmosferę jak z ”Baśni tysiąca i jednej nocy”. A do tego ta kaczka! Co prawda nie Dziwaczka, ale równie ciekawska i odważna. ☺

Ostatnie zdjęcia robiliśmy już po zachodzie słońca. Cisza i wyjątkowo spokojna tafla wody wprowadzały niesamowicie romantyczny nastrój.

Już za kilka dni zostaną małżeństwem. Jak ułoży się ich życie? Jedno jest pewne, odtąd ten scenariusz będą już pisać razem, a w ich rodzinnym albumie pojawi się wiele pięknych fotografii.

Udostępnij tę historię:

Udostępnij tę historię:


Zapisz się na newsletter...

... i weź udział w konkursie. Nagrodą może być sesja zdjęciowa!

Będziesz otrzymywać również powiadomienia o moich nowych artykułach i historiach oraz aktualności dotyczące mojej oferty.

Portret siedzącego mężczyzny w studiu oświetlonego lampami

Wolny termin? Cena? Napisz do mnie!

Możesz napisać do mnie maila lub wypełnić formularz kontaktowy.