Sesja narzeczeńska w Zwierzyńcu - Gosia i Michał

Udostępnij tę historię:

Wiecie po czym można poznać zakochaną parę? Oni nie potrafią oderwać od siebie wzroku i wciąż się do siebie uśmiechają. Dokładnie tak było podczas sesji narzeczeńskiej Gosi i Michała.

Spotkaliśmy się w Zwierzyńcu. Stawy Echo i otaczający je las okazały się idealnym miejscem do ich sesji. Gosi i Michała nie trzeba było namawiać do uśmiechu i czułego uścisku. Dla nich to było coś zupełnie naturalnego. Zapach lasu i śpiew ptaków wprowadzały atmosferę jak z ”Baśni tysiąca i jednej nocy”. A do tego ta kaczka! Co prawda nie Dziwaczka, ale równie ciekawska i odważna. ☺

Ostatnie zdjęcia robiliśmy już po zachodzie słońca. Cisza i wyjątkowo spokojna tafla wody wprowadzały niesamowicie romantyczny nastrój.

Już za kilka dni zostaną małżeństwem. Jak ułoży się ich życie? Jedno jest pewne, odtąd ten scenariusz będą już pisać razem, a w ich rodzinnym albumie pojawi się wiele pięknych fotografii.

Udostępnij znajomym:

Udostępnij znajomym:


Zapisz się na newsletter...

... i wygraj sesję zdjęciową!

Zapisując się na newsletter otrzymasz możliwość udziału w regularnie organizowanych konkursach. Co jakiś czas dostaniesz też ode mnie maila z nowościami z mojego bloga i ze strony.

    Portret siedzącego mężczyzny w studiu oświetlonego lampami

    Wolny termin? Cena? Napisz do mnie!

    Możesz napisać do mnie maila lub wypełnić formularz kontaktowy.